Dystrybutory wody dla firm

Dystrybutory wody dla firm2021-11-26T09:44:31+00:00

Dystrybutory wody dla firm

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom dostęp do wody pitnej. Z tego względu większość przedsiębiorców decyduje się na tradycyjne dystrybutory butlowe. Te jednak nie tylko zajmują dużo miejsca w firmie, ale też wymagają systematycznej wymiany plastikowego zbiornika. W Direct Water zajmujemy się instalacją dystrybutorów podłączonych bezpośrednio do sieci wodociągowej, które gwarantują stały dostęp do świeżej wody w biurze, a przy tym są w pełni ekologiczne.

Czysta woda z dystrybutora do biura – Direct Water

Nasze urządzenia dla firm podłączane są bezpośrednio do instalacji wodociągowej. Pobierana woda jest oczyszczana za pomocą specjalnych filtrów zaprojektowanych z myślą o polskiej sieci wodociągów, co zapewnia ochronę przed bakteriami oraz wszelkimi zanieczyszczeniami pochodzącymi z rur. Ponadto oferowane przez Direct Water dystrybutory wody do biur są przyjazne środowisku, jako że nie wymagają kupowania plastikowych butli, które na dodatek zajmowałyby miejsce w pomieszczeniu.

Dystrybutory wody dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Nasze urządzenia dysponują wieloma funkcjonalnościami, które całkowicie spełnią Twoje oczekiwania. Proponujemy zarówno proste krany, jak i dystrybutory do firmy z zamontowanymi panelami dotykowymi. Ponadto każdy z nich wyposażony jest w opcję dostarczania wody gazowanej zapewniającej orzeźwienie. Na życzenie Klienta doposażamy też dystrybutory w alkalizatory lub jonizatory korzystnie wpływające na równowagę kwasowo-zasadową organizmu oraz usuwanie toksyn.

Dystrybutory wody dla firm to oszczędność i ekologia

Dzięki oferowanym przez Direct Water dystrybutorom do biura uwolnisz się od konieczności ciągłego kupowania butli z wodą, zaoszczędzając nie tylko miejsce, lecz także pieniądze. Proponujemy dwutygodniowy okres próbny, po którym możesz zdecydować, czy zachować w swojej firmie urządzenie. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewniamy okresowe wizyty kontrolne. Poznaj ofertę dystrybutorów wody do biur od Direct Water!

Dlaczego dystrybutor wody do biura jest niezbędny?

Decydując się na instalację dystrybutora wody w swojej firmie, nie tylko spełniasz obowiązek zapewnienia zatrudnionym osobom właściwego nawodnienia. Skorzystanie z oferty urządzeń Direct Water pozwoli Ci również zauważalnie zwiększyć wydajność Twoich pracowników oraz ich satysfakcję z wykonywanej pracy. Woda z dystrybutora dla firmy, do której dostęp zyska zatrudniony personel, zagwarantuje dobre samopoczucie, a jednocześnie ochroni przed szkodliwymi konsekwencjami odwodnienia jak osłabienie, ból głowy czy podatność na stres. Ponadto dystrybutor wody do biura pozwoli też stworzyć komfortowe warunki pracy. W jaki sposób? Odpowiednie nawodnienie organizmu stanowi bowiem doskonały sposób na ochłodzenie w upalne dni.

Sprawdzone dystrybutory do wody dla firm

Dystrybutory do firmy, które proponujemy w Direct Water, zapewniają nieograniczony dostęp do czystej wody pitnej doskonale nadającej się do spożycia. Dysponujemy renomowanym certyfikatem Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Wody Butelkowanej (EBWA), a także niezbędnymi atestami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Stanowi to gwarancję najwyższej jakości naszych dystrybutorów do firm oraz bezpieczeństwa filtrowanej wody wolnej od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Zainteresowała Cię oferta urządzeń od Direct Water? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.